Фільтри сепаратори FUEL MANAGER - відновлення поставок

Post on 03 травня 2019

 

Компанія AD Diesel повідомляє про відновлення поставок фільтрів-сепараторів для дизельного палива від провідного виробника CLARCOR FUEL MANAGER (раніше STANADYNE FUEL MANAGER).

 

Перша партія продукції доступна для замовлень!
 
28 лютого 2017 року компанія CLARCOR стала частиною групи фільтрації Parker Hannifin Corporation. Завдяки цьому надзвичайно взаємодоповнюючому поєднанню Parker входить в число провідних компаній по фільтрації в світі і є постачальником найбільш повного спектру рішень, та послуг в області фільтрації.

 

Clarcor Fuel Manager - це універсальна система фільтрації / та відокремлення води з дизельного палива.

Чому Fuel Manager? Тому що системи фільтрації є одні з найбільш надійних на ринку, які перевірені часом. Потреба в фільтрації з відділенням води для сучасних паливних систем вимагає надзвичайно високої ефективності, гнучкості, простоти використання без ризику розливу палива та забруднення частин. Запатентована компанією Clarcor серія Fuel Manager з комбінованим фільтром / водовіддільником відповідає всім цим вимогам і використовується на різній техніці де встановлено дизельний двигун. Більше 60 виробників оригінального сегмента довіряють установці на конвеєр фільтруючої системи Fuel Manager, серед них: John Deere, Caterpillar, Sisu, Case, Ford, Volvo, Jcb, та багато інших.