Кодування DELPHI C2I на платформі SABRE CRI

Post on 17 вересня 2019

 

Кодування Delphi C2i на платформі Saber CRi 

 

Компанія Hartridge повідомляє про те, що універсальне кодування Delphi C2i тепер доступно для обох стендiв Saber CRi Master та Sabre CRi Expert.

Це означає, що будь-який із стендов Saber Master, або Expert тепер може бути безкоштовно оновлений для кодування інжекторів чотирьох великих виробників: Bosch, Denso, Continental та Delphi.

 

Швидкість тестування.

Ключовим фактором успішної платформи Saber CRi завжди була потреба дизельних сервісів в швидкості тестування без шкоди для точності, надійності та повторювання.

Використовуючи запатентовану технологію замкнутого цикла управління Saber і недавно запущену функцію синхронізації 1PPR, Saber CRi Expert може повноцінно протестувати і закодирувати форсунку Delphi C2i всього за 8 хвилин. Такою високою швидкістю тестування Saber CRi Expert була досягнута завдяки перекомпоновці вбудованого програмного забезпечення, з метою використання переважно високого гідравлічного потоку в поєднанні з вдосконаленим управлінням синхронізації впорскування 1PPR. Власники Saber CRi Master також можуть насолоджуватися швидкими тестами, але з меншим гідравличним потоком під час кодування C2i складає близько 14 хвилин.

 

 

З повагою,

 Колектив "AD Diesel"