Дизельні сервіси «AD Дизель»

     Перевага «AD Дизель», як офіційного дилера та партнера розробників дизельних систем, повного доступу та технічної інформації, базам даних та знань, необхідних для правильної роботи в такій тонкій та високотехнологічній галузі, як сучасний дизельний вприск.

«AD Дизель» не тільки поставляє своїм клієнтам запчастини та обладнання, а й здійснює ремонт паливної апаратури, проводить навчання фахівців і допомагає партнерським СТО в організації дизельних ділянок і сервісів.

 

Всі ремонтні роботи проводяться висококваліфікованим персоналом, які пройшли навчання, з використанням оригінальних запчастин, і з неухильним дотриманням технології ремонту, запропонованих компаніями - розробниками паливних систем.

 

Дизель - сервіси «AD Дизель» надають послуги з ремонту та обслуговування компонентів дизельних систем імпортного виробництва, переважно сучасних систем дизельного вприскування CR, EUI, EUP, для легкового, вантажного / комерційного транспорту, в тому числі сільськогосподарської та спецтехніки.

 

Діагностика та ремонт виконується за допомогою обладнання та інструменту від виробників зі світовим ім'ям, таких як: BOSCH, DELPHI, Hartridge, є еталонними з точки зору технологічності і точності регулювань і налаштувань систем дизельного вприскування. Як постачальники OEM, вони забезпечують дотримання технічних вимог автовиробників, що гарантує коректну роботу систем дизельного вприскування після ремонту, відсутність рекламацій і повну задоволеність клієнтів.