Гідравліка та пневматика

   Компанія «AD Дизель» пропонує промисловим підприємствам, будівельним організаціям, невиробничих структурам, перевізникам, сільськогосподарським підприємствам і фермерським господарствам широкий спектр пневматичної і гідравлічної продукції Parker.

Транснаціональна компанія Parker Hannifin розпорядженні виробничими підприємствами в США, Європі та багатьох країнах світу, і є провідним світовим виробником обладнання, устаткування та матеріалів для вирішення найрізноманітніших завдань в області пневматики і гідравліки. Таку продукцію як, гідравлічні рукава для промисловості і мобільної техніки, сільського господарства в комплексі з переробкою і зберіганням продукції; клапани різного призначення, гідравлічні і пневматичні двигуни, пневмоциліндри, гідроциліндри, розподільники-маніфольди, можна в більшій або меншій кількості знайти, на будь-якому вибраному навмання промисловому підприємстві і в більшості зразків техніки, в будівництві, у видобутку корисних копалин та інше.

Ми пропонуємо гідравлічні й пневматичні рукава високого, середнього та малого тиску для широкого спектру застосування. Так само ми пропонуємо широкий вибір кінцевих фітингів, різьбових і не тільки, виконаних з найрізноманітніших стандартам, прийнятим в різних країнах і областях застосування. В наявності на нашому складі завжди є найбільш затребувані рукава і фітинги до них. Ми так само робимо якісну збірку рукавів високого тиску на сучасному обладнанні, яке так само виробляє Parker. Можлива поставка рукавів високого тиску (від 700 бар і вище) і ультрависокої тиску (від 1400 бар і вище) в зборі під замовлення. Виготовлення всіх видів рукавів в зборі відбувається при чіткому дотриманні внутрішніх стандартів компанії Parker Hannifin.

Ми можемо, в разі потреби, запропонувати компаніям або бажаючим, обладнання для обтиску рукавів, а також провести запуск і навчання персоналу роботі на ньому.