Меню Закрити

Генерація газів

Промислові генератори газів

Лабораторні генератори газів Domnick Hunter

Лабораторные генераторы газов и лабораторное оборудование Balston

Мембранні модулі для генераторів азоту і кисню

Розробником і постачальником генераторів газів в промисловому і лабораторному варіантах, їх супутніх витратних матеріалів, обладнання, мембранних модулів генераторів азоту, кисню на основі технології GAS GENERATION є концерн Parker. Модифікації азотних генераторів промислового типу випускають на заводах Domnick Hunter, а за випуск мембранних модулів відповідає голландське представництво, що базується в місті Еттен-Лер. Лабораторні види генераторів і інші пристрої для них виходить з конвеєрів дочірніх філій Parker – Domnick Hunter і Balston.

Генератори азоту для сфери промисловості

Такий тип пристроїв допомагає отримати азот в газоподібному вигляді з стисненого повітря. Часто можна почути інші назви агрегатів, іменованих азотними станціями або повітророзподільної азотної установкою.

Parker пропонує споживачам два варіанти промислової генерації азоту – Midigas або NitroSourse. Саме NitroSourse прийшов на заміну типу установок Maxigas, які в підсумку були зняті з виробництва. Варто зверне увагу, що найперші моделі мали найменування NitroSourse.

В основі процесу азотної генерації всіх видів устаткування лежить метод короткоцикловой адсорбції без нагріву (КЦБА), в англійській мові еквівалентом позначення є PSA (pressure swing adsorbsion).

Азотні установки, що функціонують за таким принципом ще називають “адсорбційним генератором азоту”.

Для аналогічного призначення також підійдуть мембранні модулі, в роботі яких використовується мембрана полого волоконного газоразделяющего типу, виконані з поліфеніленоксідов. Ці пристрої отримали назву “мембранний генератор азоту”.

Генерація азоту і кисню з застосуванням мембранних модулів

Мембранний вид агрегатів Parker визнаний оптимальним, оскільки втрати тиску практично зведені до мінімальних значень. Пристрій довговічне, стійке до засмічення завдяки збільшеному діаметру мембран, волокна фільтра не сідають навіть при довгому застосуванні.

Генератори кисню, в основі яких процеси КЦБА часто називають “адсорбційним генератором кисню”.

Для виробництва мембран застосовується полімер у формі поліфеніленоксіда (PPO).

Мембранна технологія передбачає застосування пучків порожнистих волокон, розташованих в спеціальній трубці. На поверхні волокон селективно розділяється подається повітря – на азот у вигляді ретентат або суперконцентрату і повітря, насичене киснем в формі фільтрату або пермеата.

Модулі Fluxx (HiFluxx® і SmartFluxx®) мембранного типу виробляють азот з показниками чистоти 95-99, 9%, а такі ж установки Oxy (EnOxy®) генерують збагачене киснем повітря 28-40%.

Всі види лабораторних генераторів газів і супутні елементи зроблені в філіях Balston і Domnick Hunter концерну Parker, вся інформація про які знаходиться в розділах з аналогічним найменуванням. Генератори газу лабораторного типу є продуктивною і безпечною заміною стандартних газових балонів.

Перелік пропонованих пристроїв і систем

 • генератори азоту або водню;
 • водний деіонізатор для водневих установок;
 • генератори газів для ПІД (плазмово-іонізаційна детекция);
 • генератори нульового повітря, в тому числі вибухобезпечного виду;
 • генераційні установки особливо очищеного азоту для газів-носіїв;
 • пристрої, що генерують азот без вуглеводнів і фталата;
 • TriGas – установка для азоту, нульового або сухого повітря, або агрегат тільки для азоту і сухого повітря;
 • азотні системи для ELSD (випарного детектора светорассеивания);
 • генератори продувних газів для Фур’є-ІЧ-спектроскопії (FT-IR), інфрачервоної спектроскопії з Фур’є-перетворенням (Fourier Transform-Infrared);
 • генераторні пристрої сухого повітря для резонансу (ядерного магнітного);
 • очисники газів для спектрофотометра атомної абсорбції;
 • осушувачі повітря мембранного типу для приладів аналітики;
 • спеціалізований генератор NitroVap;
 • генераційні газові системи для аналізу маси органічних вуглеців (TOC, АОСОУ) і ін.

Представлене обладнання знаходить попит в різних сферах – газової хроматографії (ГХ), мас-спектрометрії (МС), при їх спільному проведенні (ГХ-МС), бере участь в процесах рідинної хроматографії і мас-спектрометрії (ЖХ-МС), Фур’є-перетворення з мас-спектрометрією (ФП-ІКС, FT-MS). Також працює в спеціалізованих аналітичних пристроях і спектроскопії.

Всі пристрої розроблялися з обов’язковим вивченням і виконанням всіх зауважень, вимог великих торгових виробників приладів для аналітичних досліджень (ThermoFisher, Shimadzu, Agilent, Waters, Perkin Elme, AB Sciex).

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи