Menu Close

Гідронасоси, гідравлічні насоси

Гидронасосы

  • Лопатеві насоси PVV, PVQ, VPV;
  • Нерегульовані насоси A2FO, A4FO, Аксіально-поршневі нерегульовані гідронасоси Bosch Rexroth A2FO, Аксіально-поршневі нерегульовані гідронасоси Bosch Rexroth A4FO;
  • Пластинчасті насоси PV7, PV7..A, пластинчасті гідронасоси Bosch Rexroth PV7;
  • Радіально-поршневі насоси R4, R4-MINI;
  • Регульовані насоси A10VSO, A4VB, A4VSG, A7VO;
  • Шестеренні насоси 1PF2G, IPK, Серії – F, N, G, AZP, B, PGF, PGH, PGP.

Гідронасос – це основний вузол в будь-який гідравлічній системі. Він забезпечує подачу необхідної кількості робочої рідини до необхідного агрегату або окремого його вузла. ККД всього гідравлічного агрегату, в більшій мірі, залежить від наступних показників насоса:

Робочий об’єм.
Робочий тиск.

При виборі і купівлі насоса гідравлічного типу, слід уважно вивчити його робочі параметри, основними з яких є:

Робочий об’єм – це кількість рідини, яке витісняється насосом за час його одного робочого циклу. У будь-насосної системи спостерігаються витоку робочої рідини, що трохи знижує реальні свідчення його ККД. Тобто, даний коефіцієнт відрізняється від паспортних даних. Слід розуміти – чим якісніше насос, тим менше у нього витоків.

Максимальний робочий тиск – це показники тиску, при яких можлива максимально довга безаварійна робота насоса.

Гідронасос необхідно підбирати для кожної конкретної мети окремо, виходячи з виробничих потреб споживача. Ретельно підібраний насос – це запорука довгого, безаварійної роботи будь-якої гідравлічної системи, а можливо, і всього підприємства.

Наша організація готова відповісти на всі ваші запитання і підібрати оптимальний насос, який буде відповідати всім вимогам вашого підприємства.

Ми реалізуємо гідронасоси Італійського і Швейцарського виробництва, так само у продажу є насоси з інших європейських держав.

Вся реалізована нами продукція має спеціальні сертифікати якості та обслуговуючого за довгостроковими гарантійними зобов’язаннями.

Різновиди гідравлічних насосів

Гідравлічні насоси діляться на дві основні категорії:
До першої категорії прийнято відносити моделі насосів з великими робочими обсягами. Вони забезпечують якісну перекачування рідин різної густоти і в’язкості. Вони так само застосовуються для сухого всмоктування. Головним недоліком цих насосів є їх надмірна чутливість до перекачується рідин, які мають забруднення і (або) домішки.

Друга категорія – це динамічні насосні установки. Їх робота заснована на інерційних силах. Такі насоси перекачують навіть сильно забруднені рідини, що містять велику кількість домішок.

Гідронасоси від компанії Ей Ді Дизель – якість гарантована виробниками відомих світових брендів

«AD Diesel» – реалізує гідронасоси наступних виробників:

Parker.
Bosh.
Rexroth та ін.

Кожна одиниця пропонованого нами товару має сертифікат якості і отримує довгострокову гарантію на безкоштовний ремонт або заміну, в разі поломки або повного виходу насоса з ладу.
Якщо у вас виникають складнощі з вибором гидронасоса, ви завжди можете скористатися безкоштовною консультацією наших фахівців, які виходячи з ваших можливостей і потреб, підберуть оптимальне для вас обладнання.

Posted in Запчастини для гідравліки та пневматики

Related Posts