Меню Закрити

Гідравлічна фільтрація

Гідравлічні фільтри PARKER:

  • Фільтри гідравлічні середнього тиску:
  • Фільтри гідравлічні високого тиску:
  • Індикатори перепаду тиску FMU і покажчики тиску.
  • Фільтри для важких умов експлуатації

Гідравлічні фільтри є найважливішими елементами, які забезпечують стабільну і надійну роботу всієї гідравлічної системи! З розвитком інноваційних технологій компоненти гідравліки (гідроциліндри, розподільники, насоси та ін.) Стають все більш якісними і вимогливими до експлуатаційних умов.

Так, для оптимального функціонування гідравлічної системи будь-якого обладнання дуже важливо якість робочої рідини – масла, яке повинно відповідати параметрам техніки за всіма показниками (в’язкість, ступінь фільтрації, температура і ін.). Тільки в такому випадку вона буде стабільно функціонувати протягом тривалого часу.

Фільтри середнього і високого тиску Parker

На сьогоднішній день Parker Filtration є одним з головних світових постачальників гідравлічних і пневматичних систем. Співробітники компанії займаються розробкою дієвих рішень для фільтрації мастильних гідравлічних матеріалів та спецтехніки. Технічний досвід і випробувані на практиці продукти дають можливість компанії займати лідируюче місце на світовому ринку з розробки та виготовлення подібного обладнання. Наша компанія виробляє підбір і постачання фільтрів для гідравлічних систем, виходячи з вимог клієнтів.

Типи гідравлічних систем

Забруднення гідравлічних масел твердими частинками негативно впливає на ефективність роботи всієї системи і експлуатаційні витрати, тому без гідравлічних фільтрів тут не обійтися. Великий попит на гідравлічні фільтри породив появу на ринку безлічі різновидів даної продукції. Так, виділяють наступні типи масляних фільтрів:

  • всмоктуючий;
  • картріджний;
  • лінійний;
  • напірний;
  • зливний.

Таке різноманіть дозволяє підібрати фільтр для будь-якої гідравлічної системи незалежно від того, яке в ній тиск і який витрата.

Як придбати масляний гідравлічний фільтр в нашій компанії
Купуючи у нас фільтр високого тиску, Ви можете розраховувати на поставку виняткового оригінального товару високої якості. Для здійснення покупки зв’яжіться з нашим адміністратором, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону, і назвіть модель бажаного фільтра.

Фахівці нашої компанії запропонують цю модель (або її аналог) за вигідною ціною. Якщо ж гідравлічна система ще тільки знаходиться на стадії проектування, і Ви не знаєте точну модель фільтра, то це не проблема. Ми завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант гідравлічного фільтра, який буде відмінно виконувати всі свої функції!

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи