Меню Закрити

Гідронасоси, гідравлічні насоси

blank
 • Лопастные насосы PVV, PVQ, VPV;
 • Нерегулируемые насосы A2FO, A4FO, Аксиально-поршневые нерегулируемые гидронасосы Bosch Rexroth A2FO, Аксиально-поршневые нерегулируемые гидронасосы Bosch Rexroth A4FO;
 • Пластинчатые насосы PV7, PV7..A, Пластинчатые гидронасосы Bosch Rexroth PV7;
 • Радиально-поршневые насосы R4, R4-MINI;
 • Регулируемые насосы A10VSO, A4VB, A4VSG, A7VO;
 • Шестеренные насосы 1PF2G, IPK, Серии – F, N, G, AZP, B, PGF, PGH, PGP.
blank

Гідронасоси Parker F1 серії

Гидронасос-паркер-ф1

Серія F1 забезпечує ряд додаткових переваг для операторів вантажних кранів, вантажівок навантажувачів, скіпових навантажувачів, кранів для лісоматеріалів, бетономішалок і подібних вантажних механізмів.

Гидронасос ф1 в разрезе

Переваги серії F1

 • Висока швидкість самозаполнения
 • Робочий тиск до 400 бар
 • Висока загальна ефективність
 • Низький рівень шуму
 • Малі монтажні розміри
 • Мала вага
Характеристики-гидронасоса

Гідронасос – це основний вузол в будь-який гідравлічній системі. Він забезпечує подачу необхідної кількості робочої рідини до необхідного агрегату або окремого його вузла. ККД всього гідравлічного агрегату, в більшій мірі, залежить від наступних показників насоса:

Робочий об’єм.
Робочий тиск.

При виборі і купівлі насоса гідравлічного типу, слід уважно вивчити його робочі параметри, основними з яких є:

Робочий об’єм – це кількість рідини, яке витісняється насосом за час його одного робочого циклу. У будь-насосної системи спостерігаються витоку робочої рідини, що трохи знижує реальні свідчення його ККД. Тобто, даний коефіцієнт відрізняється від паспортних даних. Слід розуміти – чим якісніше насос, тим менше у нього витоків.

Максимальний робочий тиск – це показники тиску, при яких можлива максимально довга безаварійна робота насоса.

Гідронасос необхідно підбирати для кожної конкретної мети окремо, виходячи з виробничих потреб споживача. Ретельно підібраний насос – це запорука довгого, безаварійної роботи будь-якої гідравлічної системи, а можливо, і всього підприємства.

Наша організація готова відповісти на всі ваші запитання і підібрати оптимальний насос, який буде відповідати всім вимогам вашого підприємства.

Ми реалізуємо гідронасоси Італійського і Швейцарського виробництва, так само у продажу є насоси з інших європейських держав.

Вся реалізована нами продукція має спеціальні сертифікати якості та обслуговуючого за довгостроковими гарантійними зобов’язаннями.

Різновиди гідравлічних насосів

Гідравлічні насоси діляться на дві основні категорії:
До першої категорії прийнято відносити моделі насосів з великими робочими обсягами. Вони забезпечують якісну перекачування рідин різної густоти і в’язкості. Вони так само застосовуються для сухого всмоктування. Головним недоліком цих насосів є їх надмірна чутливість до перекачується рідин, які мають забруднення і (або) домішки.

Друга категорія – це динамічні насосні установки. Їх робота заснована на інерційних силах. Такі насоси перекачують навіть сильно забруднені рідини, що містять велику кількість домішок.

Гідронасоси від компанії Ей Ді Дизель – якість гарантована виробниками відомих світових брендів

«AD Diesel» – реалізує гідронасоси наступних виробників:

 • Parker.
 • Bosh Rexroth та ін.

Кожна одиниця пропонованого нами товару має сертифікат якості і отримує довгострокову гарантію на безкоштовний ремонт або заміну, в разі поломки або повного виходу насоса з ладу.
Якщо у вас виникають складнощі з вибором гидронасоса, ви завжди можете скористатися безкоштовною консультацією наших фахівців, які виходячи з ваших можливостей і потреб, підберуть оптимальне для вас обладнання.

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи