Меню Закрити

Мобільна та промислова гідравліка

Компанія Parker пропонує широкий вибір лінійок продукції, призначеної для гідросистем мобільного обладнання. Вся наша продукція (починаючи від насосів і клапанів і закінчуючи двигунами і контролерами управління рухом) розроблена з застосуванням найсучасніших технологій, до яких можна віднести вбудоване електронне управління для більш точного управління рухом, розширений функціонал, розробки по зменшенню розміру виробів і ін. Компоненти і системи для мобільного обладнання Parker дозволять отримати точну і надійну систему управління, яка буде оптимізована за розміром і вагою.

Насоси

В асортимент енергозберігаючих гидронасосов Parker входять насоси з постійним і регульованим робочим об’ємом, які, в свою чергу, можуть бути поршневими, пластинчастими і шестерень.

Насоси Parker комплектуються електронної та комп’ютерної системами управління і можуть застосовуватися в різних сферах діяльності. Виробництво насосів здійснюється виключно з використанням матеріалів високої якості і під суворим контролем виконання всіх етапів виготовлення. В остаточному підсумку виходить насос, який функціонує з високою ефективністю, практично не потребуючи при цьому в технічному обслуговуванні навіть при найсуворіших експлуатаційних умовах.

Гідравлічні мотори

Наявні в нашому асортименті низько- і високошвидкісні двигуни здатні забезпечити крутний момент до 110000 Нм. В наявності є мотори різноманітних конфігурацій: шестеренні, героторні і поршневі.

Всі гідравлічні мотори Parker на практиці показують відмінні експлуатаційні показники, високу продуктивність і довгий термін служби.

Гідророзподільники і системи управління

Наша компанія здійснює виробництво гідравлічних розподільників, починаючи від найпростіших, які характеризуються мінімальним функціоналом, до найточніших систем управління рухом, які можна використовувати майже в усіх сферах застосування мобільних машин. Такі гідророзподільники включають в себе патронні різьбові клапани, клапанні гідравлічні блоки, секційні та мобільні гідравлічні розподільники, мобільні клапани і контролери управління рухом, направляючі і пропорційні клапани модульного монтажу.

Гідростатичний рульове управління

Ми пропонуємо широкий вибір модулів гідростатичного рульового управління для великого спектру позашляхової техніки. Ці компоненти стійкі перед забрудненнями гідравлічних систем і розраховані на великі значення тиску і температури, ніж продукція конкурентів. Доступні різні типорозміри в конфігураціях з розвантаженням, без розвантаження і «LS».

Фільтрація

Продукція для фільтрації Parker розроблена для підвищення надійності гідросистем і вузлів за допомогою захисту робочої рідини від різного роду забруднень. Виготовлені нами напірні і зворотні фільтри здатні збільшити експлуатаційний термін мобільного машини і зменшити витрати, пов’язані з технічним обслуговуванням гідросистеми. Ми пропонуємо фільтри високого, середнього та низького тиску, фільтрувальні установки, змінні елементи ParFit і пристрої, призначені для аналізу робочих рідин.

Циліндри і поворотні гідравлічні двигуни для мобільних машин

Наша компанія є лідером по виготовленню гідравлічних циліндрів і поворотних гідравлічних двигунів для мобільної техніки. Наша продукція забезпечує високу ефективність, гарантуючи тим самим мільйони циклів безперебійної роботи.

Циліндри

Компанія Parker своєю роботою довела, що є однією з найнадійніших і рентабельних компаній на ринку мобільної техніки. Виготовлені нами поворотні приводи з герметичними механізмами, постійним крутним моментом і міцними підшипниками, які не потребують додаткова підтримки, зменшують витрати на проектування, виробництво і експлуатацію.

Клапанні гідроблоки

Ми займаємо першу позицію в світі по розробці та виготовленню клапанних гідравлічних блоків і пропонуємо технічні рішення для складних контурів за допомогою вибору патронних різьбових клапанів з великого асортименту продукції нашої компанії і їх подальшого вбудовування в єдиний колектор. З метою підвищення ефективності нами застосовується програмне забезпечення 3D-CAD / CAM, сучасні обробні центри HMC і автоматизовані системи випробувань.

Електроніка

Великий досвід роботи нашої компанії в створенні сучасної електроніки і мобільної гідравліки по всьому світу дозволяє нам виробляти як прості, так і складні системи управління. Наше найсучасніше виріб IQAN – це надійне обладнання, яке пройшло сувору перевірку, відповідає всім вимогам міжнародних стандартів і має дружнє для користувача програмне забезпечення. Прості системи IQAN можна розробити з широкого асортименту компонентів, більш ж ускладнені системи створюються з керуючих пристроїв і модулів розширення, які обмінюються інформацією через шину CANbus.

Акумулятори

Ми надаємо найповніший в галузі асортимент гідроакумуляторів і пов’язаної продукції (акумулятори з еластичною розділової діафрагмою, газові балони та ін.). Ці надійні перевірені компоненти покращують ефективність гідросистеми шляхом підтримування тиску і витрати рідини на виході з насосів, а також шляхом поглинання гідравлічних ударів. Міцна конструкція забезпечує роки ефективного і безперебійного функціонування.

З’єднання

Наша компанія володіє великим вибором фітингів і пристроїв для пневматики, гідравліки та інших робочих середовищ. Асортимент включає в себе сучасні фітинги, клапани, швидкорознімні муфти високої якості і різного роду рукава високого тиску. Міжнародна дистриб’юторська мережа компанії Parker і стратегічно розташовані обслуговуючі центри гарантують отримання потрібної продукції в потрібному місці і в потрібний час!

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи