Меню Закрити

Розпилювачі дизельних форсунок

Одним з компонентів дизельних форсунок Common Rail є розпилювач форсунки, який виступає в якості найважливішого елемента паливної системи легкових автомобілів.

Принципове пристрій таких елементів майже завжди ідентично. У розпилювачі виділяють корпус (у формі циліндра) і голку. За поздовжньої осі корпусу є наскрізний канал, в якому і розташовується голка розпилювача.

Лдерами на ринку виробниками розпилювачів є такі компанії, як Bosch, Delphi, Siemens VDO і Denso.

Розпилювачі, як і інші елементи паливної апаратури, характеризуються високоточною обробкою поверхонь. Між голкою і каналом корпусу є зазор, рівний 1-2 мкм. Головним вузлом розпилювача форсунки є місце зіткнення конусів голки з корпусом (у нових пристроїв зіткнення відбувається тільки у верхній частині). У міру зношування розпилювача форсунки площа поверхні зіткнення збільшується, що може привести до виходу пристрою з ладу.

Функція розпилювачів форсунки полягає в подачі палива в камеру згоряння. Для правильного виконання цього завдання розпилювач повинен відповідати наступним вимогам:

 • подача палива певного обсягу;
 • уприскування палива в чітко визначені часові рамки;
 • краплі дизельного палива повинні мати точний розмір;
 • паливо конкретної форми.

Навіть за умови дотримання всіх цих вимог може бути як знос, так і повний вихід з ладу розпилювача. Зокрема, це обумовлено наступними факторами:

 • частинки бруду потрапляють в паливо;
 • значення тиску перевищує 200 атм .;
 • виникає вібрація або кавітація;
 • вплив високих температур;
 • під час згоряння палива утворюються хімічно агресивні речовини.

Всі ці фактори призводять до того, що відбувається порушення функції подачі палива в камеру згоряння. Щоб замінити вийшло з ладу пристрій доцільніше звернутися в наш інтернет-магазин. У представленому на сайті асортименті спеціалізованої продукції кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Незважаючи на те, що за зовнішнім виглядом все розпилювачі форсунок виглядають майже однаково, насправді ж вони всі відрізняються. Саме з цієї причини підбирати розпилювач дизельної форсунки, дивлячись лише на картинку, не слід.

Щоб правильно визначитися з розпилювачем форсунки, необхідно знати наступне:

 • яка паливна система Common Rail встановлена ​​на вашій машині – це може бути Common Rail Bosch, Common Rail Delphi, Common Rail VDO Siemens, Common Rail Denso і ін. (Дану інформацію можна дізнатися, заглянувши під капот і пошукавши там схожі найменування);
 • заводський номер форсунки, який можна відшукати на самій форсунці, її корпусі або її пластикових елементах;
 • якщо форсунка знята з автомобіля і розібрана (тобто розпилювач форсунки в прямому сенсі слова знаходиться у вас в руках), знайдіть на ньому його формулу (вона може виглядати, наприклад, як DLLA 140 P 853, DLSA 140 P456 і т. п.), у формулі зашифрована вся суть розпилювачів – формула розпилу палива.

Не бійтеся звертатися до фахівців для консультацій з підбору розпилювачів форсунки марок Bosch, Delphi, VDO Siemens, Denso. Тоді ви точно будете впевнені в тому, що зробите правильний вибір!

Оценка post
Опубліковано в Запчастини та комплектуючі для дизельних паливних систем

Схожі записи