Меню Закрити

Свічки накалювання дизель

Автомобілі з дизельними двигунами на відміну від бензинових працюють інакше. Конструкція бензинових двигунів має на увазі наявність свічок запалювання, що відтворюють іскру, яка необхідна для займання і запуску двигуна. У свою чергу, дизельна силова установка запускається за рахунок блоку свічок розжарювання, які починають працювати, коли водій робить поворот ключа в замку запалювання.

Елементи інтенсивно нагріваються до тих пір, поки необхідна для прогріву дизельного палива робоча температура не буде досягнута. Як тільки паливо, впорскується в циліндр двигуна, досягне необхідних температурних показників, двигун заведеться.

Свічки можуть бути виготовлені з кераміки і металу. Автомобільні експерти радять міняти некерамических свічки після кожних 25-30 тисяч км пробігу. Якщо вчасно не замінити свічку, то вона якийсь час ще може виконувати свої функції (на мінімальному рівні), однак цього краще не допускати, оскільки свічка може згоріти. Якщо це станеться, можуть виникнути досить серйозні супутні проблеми з двигуном.

Свічки виробляють з жаростійким матеріалу, кераміки і вольфрамової нитки розжарювання. Технічно свічки не обслуговуються, а в разі несправності потребують перевірки системи подачі напруги з подальшою заміною (при необхідності).

Найкраще купувати оригінальні свічки, які мають високу якість. Так, вони істотно дорожче, проте в рази якісніше і точно будуть працювати (в порівнянні зі свічками від маловідомих виробників).

Основні характеристики

За своєю конструкцією комплектуючі для дизельного двигуна – це простий пристрій, що складається з:

  • корпусу з різьбленням, що дозволяє фіксувати нагрівач на двигуні;
  • нагрівальний елемент зі спіраллю, захищеною керамічної або металевою оболонкою;
  • клеми підключення до харчування.

Придбати свічки розжарювання на дизельний двигун можна з одинарної або подвійної спіраллю. Другий варіант більш сучасний, така свічка може регулювати температуру на всіх стадіях роботи силової установки.

Оценка post
Опубліковано в Запчастини та комплектуючі для дизельних паливних систем

Схожі записи