Меню Закрити

DIRECT EVOLUTION & IRIS

Delphi Direct Evolution

– це програмне рішення Delphi Technologies, яке забезпечить користувача широким спектром технічної інформації і даних, необхідних для відповідності технічним стандартам Delphi.       Онлайн Каталог Delphi Direct Evolution надає інформацію за номерами запасних частин деталей паливної апаратури легкової та вантажної техніки, що випускається фірмою DELPHI.
    Пошук запасних частин може здійснюватися за кількома критеріями: марці автомобіля, моделі двигуна, моделі ТНВД, фосунки і т.і. Крім цього програма містить тест-плани паливних насосів і керівництва по ремонту дизельної паливної апаратури.

    Існує кілька версій з певним контентом відповідно до вимог кінцевого користувача.

Програмне забезпечення DELPHI IRIS

 – одне з найбільш високотехнологічних в галузі. Завдяки постійному оновленню через Інтернет забезпечується його сумісність з найсучаснішими дизельними технологіями як сьогодні, так і в майбутньому. Це ПО використовується для перевірки паливної апаратури Delphi на відповідність стандартам виробників оригінального устаткування. Воно є тільки для авторизованих автомайстерень мережі DELPHI і встановлюється на випробувальні стенди Hartridge для виконання «авторизованої» діагностики і ремонту.

Відмінні переваги DELPHI:

  • Доступне стендове програмне забезпечення для випробування форсунок Delphi Common Rail і насосів Common Rail
  • Також застосовується для випробування форсунок EUI / ЕЛЕКТРОННИХ НАСОСНИХ СТАНЦІЙ / ФОРСУНОК SMART INJECTOR
  • Скорочення часу випробування завдяки удосконаленню автоматизованої платформи
  • Завантаження і установка безпосередньо на стендовий комп’ютер
Оценка post
Опубліковано в Прилади діагностики, Програмне забезпечення

Схожі записи