Меню Закрити

Гідравлічні ущільнення Parker

Гідравлічні ущільнення

Гідравлічні ущільнення необхідні для використання на спеціалізованій техніці- сільськогосподарської, кар’єрної, будівельної, лісозаготівельної, гірничодобувної. Для виготовлення гідравлічних ущільнень компанії Parker застосовуються найбільш передові і якісні технології та матеріали. Використовуються всі існуючі на даний момент види гуми, пластик, термопластик, поліуретан (Ultrathan®), тефлон PTFE (Polon®), доповнені металом каучуки.

Пневматичні ущільнення

Пневматичні ущільнення Parker-Prädifa – це результат кількох років вивчення різних матеріалів і профілів, що дають можливість інженерам, які працюють з пневматичними виробами, застосовувати нові варіанти модернізованих конструкцій і технологій, наприклад, вибір поліпшеного будови ущільнювальної кромки, що дозволяє зберігати плівку мастила.

Ущільнювальні кільця

Кільце ущільнювача O-ring представляє собою елемент, який має форму бублика або напівкруглий фриз, виготовлений, як правило, з еластомеру. Кільця O-rings зазвичай застосовуються в якості ущільнень, але їх можна використовувати і в якості приводних ременів. При цьому навантаження на них повинна бути невеликою.

Інші ущільнення

Ущільнення – це елементи, які мають дуже велике значення. Вони гарантують хороші експлуатаційні якості різних гідравлічних апаратів і систем.
Високий рівень якості цих деталей – це результат кількох років досліджень і польових випробувань, які виконувалися в різних сферах інженерної механіки. Системи гідравлічних ущільнень володіють великим спектром використання – від будівельної техніки, яка діє в найбільш важких умовах, пов’язаних з підвищеним тиском, температурою і різними робочими середовищами, до промислових систем водної гідравліки в компресорах, що відповідають найвибагливішим запитам до мастилі, стійкості до корозії і зношування.

Parker Hannifin пропонує виробникам гідравлічного обладнання широкий вибір продукції, яка базується на багаторічному накопичений досвід в сфері виробництва ущільнень. Наші послуги консультацій по використанню допомагають покупцям у виборі найкращого варіанту матеріалу і конфігурації елемента. Наші лабораторії вивчають різні способи виготовлення продукції, створюють нові матеріали і покращують вже відомі.

Створення моделей на комп’ютері і методика аналізу дають можливість передбачити експлуатаційні властивості і термін служби наших виробів, тим самим зменшуючи час розробки і вартість готового товару. Лабораторії Parker, в яких можна виконувати розширені дослідження, застосовуються для вивчення ущільнюючих деталей і систем в умовах, наближених до реальних.
Для нестандартних вимог до виробу ми пропонуємо великий вибір альтернативних рішень. Ми знайдемо вихід практично в будь-яких ситуаціях. Якщо ви вкажете нам все характеристики необхідного вироби, ми будемо раді вам допомогти.

Широкий асортимент наявних деталей, матеріалів і конфігурацій ущільнень дає можливість проектувальникам підібрати необхідну систему ущільнення практично для будь-якого застосування. Наш стандартний спектр виробів доповнено масою спеціальних розробок, підготовлених при взаємодії з нашими клієнтами.


Серія виробів, які вказані в каталогах фірми, створена за діючими стандартами ISO по установчого простору для штокової і поршневих ущільнень і Грязезйомники.

Реальний внесок, який працівники фірми Parker безперервно вносять завдяки своїй участі у відповідних комітетах по стандартизації, забезпечує, що всі стандарти на розміри, визначені для даних видів ущільнень, відповідають вимогам щодо використання в польових умовах, як в даний час, так і в подальшому.

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи