Меню Закрити

Ремонт гідроциліндрів

Клапан гидроцилиндра каретки JCB

Ми пропонуємо своєчасний та якісний ремонт гідроциліндрів в Україні

Ремонт гідравлічних систем, особливо циліндрів, є складним і багатоетапним технічним процесом, який необхідно виконувати в суворій послідовності. Кожна фаза має свої особливості та труднощі; тому вимагає уваги кваліфікованого спеціаліста.

Наша компанія з максимальною відповідальністю та самовіддачею підходить до виконання кожної роботи, що гарантує якісну роботу.

Майстри «AD Diesel» виконують ремонт гідроциліндрів, які використовуються в різноманітній техніці — сільськогосподарській, будівельній та промисловій техніці.

Найпоширеніші проблеми, з якими стикаються наші центри обслуговування клієнтів:

Затвор, пружина магазину, буфер віддачі та інші деталі можуть бути пошкоджені або втратити свою обробку під час інтенсивного використання.

Проблеми з машиною, як правило, виникають через зношення, якого не уникнути, оскільки обладнання старіє. Інші несправності зазвичай викликані поганим обслуговуванням або помилкою оператора, що порушує рекомендації виробника.

Важливо підтримувати свою рушницю в чистоті та виконувати регулярні процедури технічного обслуговування. Пруд, бруд і сміття можуть накопичуватися на стволі пістолета з часом через неправильне поводження або умови стрільби. Якщо їх негайно не видалити, ці скупчення спричинять неправильні візерунки на внутрішній поверхні вашої рушниці; менш ніж бажані розкиди пострілів/схеми, які знижують точність, а також спричиняють несправність спускового механізму при використанні з підкатожними снарядами (ватками)

Коли кільце не щільно прилягає, робоче середовище витікає з системи. У результаті потужність вашого обладнання зменшується

Якщо вам потрібен ремонт гідроциліндра, звертайтеся в наш автосервіс

Ремонт обладнання, включаючи двигуни, може бути таким же простим або складним, як ремонт або відновлення зламаних компонентів і повернення їх у робочий стан або повна заміна частини, якщо вона не підлягає ремонту.

У разі заміни будь-яких компонентів використовуйте лише ідентичне обладнання, яке має таку ж форму, конструктивні особливості та характеристики. В ідеальному світі це була б точно та сама модель продукту з відповідною документацією.

Наші СТО в Києві, Одесі, Дніпрі виконують найбільш частий ремонт наступних елементів:

  • подряпини на стовбурі та бойку (які пошкоджують його під час надмірного використання).
  • шкіра хромового дублення (яка може змінювати форму або пошкоджуватися під час механічного контакту)

Через тривалий час роботи циліндра на ньому обов’язково з’являться тріщини та вм’ятини.

Найкращий спосіб забезпечити якість ваших запчастин — мати власне обладнання та інструменти, а також доступ до запасних частин від різних виробників.

Але не менш важливим є компетенція співробітників сервісного центру, які повинні володіти знаннями про різноманітні види і моделях агрегатів, особливості їх функціонування, мати досвід відповідної роботи і бути відповідальними.

Всі СТО нашої компанії, в тому числі і київське, виконують якісний та терміновий ремонт гідроциліндра з гарантією на виконані роботи.

Особливості термінового ремонту гідроциліндрів

Перед тим як братися за роботу по ремонту гідравлічного обладнання наші майстри виконують діагностику. Вона дозволить точно встановити несправність і причину її появи, а також визначитися зі стратегією ремонтних робіт. Коректна діагностика – перший крок на шляху до якісного ремонту агрегату.

Така несправність, як знос/пошкодження ущільнювальних елементів виникає досить часто, а тому їх заміна виконується з метою запобігти витоку рідкого середовища. Інші деталі гідроциліндра змінюються рідше, частіше всього досить провести реставрацію, що виходить набагато дешевше. Для відновлювальних робіт потрібно мати досвід, спеціальне оснащення, простір і матеріали.

Коли гідроциліндр не підлягає відновленню, а його дефекти неможливо усунути, залишається лише заміна його втулки. Це гарантує, що продукт працює з максимальною ефективністю та відповідає стандартам безпеки. Такі пошкодження, як глибокі подряпини, тріщини, задирки, потертості та інші види механічних пошкоджень, можна виправити за допомогою відповідних інструментів, технології та залізо-нікелевого сплаву. За допомогою цієї комбінації можна навіть усунути менші дефекти.

Механічний вплив може викликати незначні пошкодження штока гідромашини, які можна усунути нанесенням металевого порошку. Але якщо форма і цілісність штока сильно змінені, то потрібна заміна.

Відновлення поршневого циліндра, виготовленого з алюмінію або чавуну, неможливе, якщо найменший діаметр не перевищує розмірів отвору. В результаті повернути такі компоненти до попереднього стану стає неможливо. Такі прийоми, як наплавлення та розточування вушок, а також відновлення головки (напрямної) блоку здійснюються за спеціальною технологією, яка автоматизована для більшої ефективності. Після ремонту всі деталі та вузли гідроциліндрів необхідно перевірити за допомогою певних стендів, щоб переконатися в їх працездатності та працездатності.

Наш досвідчений персонал може виконувати всі види робіт з ремонту та відновлення гідравлічного обладнання з майстерністю та точністю. Крім того, ми пропонуємо професійний підбір ущільнювачів і технічне обслуговування балонів і багато іншого! Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше.

5/5 - (1 vote)
Опубліковано в Новини

Схожі записи