Меню Закрити

Швидкороз’ємні з’єднання (штуцери), для пневматики і паливних шлангів і рукавів Parker

Быстроразъемные соединения Низкого давления

Быстроразъемные соединения Высокого давления

Быстроразъемные cсоединения Rectus

Быстроразъёмные cоединения MobMarket 

Быстроразъёмные cоединения IndMarket 

Быстроразъёмные Соединения DistrMarket 

Быстросъемные соединения
RE577560
RE52981
AH171018
AH171017
AH201334, AXE49949
AH201333, AH225670, AXE21789
3903972M91
XH2-63-T6
XH2-62-T6
RE322903
RE43889
93328C3, 86026209, 321623A1, 84262367, 321623A2, 86018752

Роз’ємні та швидкороз’ємні муфти Parker Hannifin здатні витримувати різкі зміни тиску при потоках високої інтенсивності, а інтегрована система фіксації запобігає відключенню в зворотному потоці.
Використувуються в сільськогосподарській техніці виробництва John Deere, CASE, СLAAS, Fendt та ін. і являються оригінальними запчастинами під номером виробника техніки.

Сенс роботи пневматичного швидкороз’ємного пристрою полягає в можливості групування різноманітних складових систем пневматики в загальний цілісний механізм. Саме такий тип переважно застосовують для запуску агрегатів, в яких робочий старт відбувається за допомогою стиснутого повітря / газу. Відмінність елементів визначається наступними параметрами – значення номінального діаметра, робочий тиск (max показник), матеріал, який використовувався при виробництві та інше.

Найбільш часто БРС пневматичного типу застосовують в пристроях, де в основі роботи принцип використання стисненого повітря. Але вони також відмінно виконують своє призначення в умовах вакууму – в цьому випадку в розібраному стані потрібно додатково застосування ніпеля, муфти і клапанів, які отримали посилення пружинами, які перешкоджають попаданню повітря всередину.

БРС, оснащене одностороннім замиканням

– найбільш підходящий елемент для пневматичних контурів, де муфту з яка подає повітря боку обладнають спеціальним клапаном зворотного типу, а ніпель навпаки роблять без клапана, саме така конструкція вважається загальноприйнятою і найпоширенішою.

Але якщо в ніпель все-таки є клапанний елемент, то під час використання пневмоінструменту з боку споживача буде утворюватися залишок повітря – після роз’єднання і подальшої стикування будуть з’являтися залишкові повітряні маси, що в подальшому потребуватиме при з’єднанні елементів збільшення фізичних витрат через залишкового тиску .

Промислові виробництва широко застосовують з’єднання швидкороз’ємного типу, без яких не обійтися в різноманітних конструкціях пневматичних систем – Пневмообладнання або пристроях, що запускаються в дію за допомогою стиснутого повітря. Для безперебійного функціонування будь-якого пневматичного агрегату необхідно забезпечення міцності і безпеки підключення при стикуванні сторонніх деталей – саме БРС прекрасно вирішує це питання.

У чому перевага БРС

Цей варіант з’єднань дуже популярний в системах пневматики неспроста, оскільки наділений масою позитивних показників. Головним плюсом є висока надійність з’єднання. Також слід зазначити можливість швидкої і легкої заміни обладнання без зупинки роботи всього пневматичного пристрою. Завжди є варіант перемикання одного інструмента на інший – в цей момент не відбувається різкого перепаду тиску в загальній системі, а заміна обладнання виконується в невеликій часовий проміжок (кілька секунд) і не потребує докладання особливих зусиль.

Оценка post
Опубліковано в Комплектуючі: гідравліка та пневматика

Схожі записи