Быстроразъемные соединения Низкого давления
Быстроразъемные соединения Высокого давления
Быстроразъемные cсоединения Rectus
Быстроразъёмные cоединения MobMarket
Быстроразъёмные cоединения IndMarket
Быстроразъёмные Соединения DistrMarket
RE577560 |
RE52981 |
AH171018 |
AH171017 |
AH201334, AXE49949 |
AH201333, AH225670, AXE21789 |
3903972M91 |
XH2-63-T6 |
XH2-62-T6 |
RE322903 |
RE43889 |
93328C3, 86026209, 321623A1, 84262367, 321623A2, 86018752 |
Роз’ємні та швидкороз’ємні муфти Parker Hannifin здатні витримувати різкі зміни тиску при потоках високої інтенсивності, а інтегрована система фіксації запобігає відключенню в зворотному потоці.
Використувуються в сільськогосподарській техніці виробництва John Deere, CASE, СLAAS, Fendt та ін. і являються оригінальними запчастинами під номером виробника техніки.
Сенс роботи пневматичного швидкороз’ємного пристрою полягає в можливості групування різноманітних складових систем пневматики в загальний цілісний механізм. Саме такий тип переважно застосовують для запуску агрегатів, в яких робочий старт відбувається за допомогою стиснутого повітря / газу. Відмінність елементів визначається наступними параметрами – значення номінального діаметра, робочий тиск (max показник), матеріал, який використовувався при виробництві та інше.
Найбільш часто БРС пневматичного типу застосовують в пристроях, де в основі роботи принцип використання стисненого повітря. Але вони також відмінно виконують своє призначення в умовах вакууму – в цьому випадку в розібраному стані потрібно додатково застосування ніпеля, муфти і клапанів, які отримали посилення пружинами, які перешкоджають попаданню повітря всередину.
БРС, оснащене одностороннім замиканням
– найбільш підходящий елемент для пневматичних контурів, де муфту з яка подає повітря боку обладнають спеціальним клапаном зворотного типу, а ніпель навпаки роблять без клапана, саме така конструкція вважається загальноприйнятою і найпоширенішою.
Але якщо в ніпель все-таки є клапанний елемент, то під час використання пневмоінструменту з боку споживача буде утворюватися залишок повітря – після роз’єднання і подальшої стикування будуть з’являтися залишкові повітряні маси, що в подальшому потребуватиме при з’єднанні елементів збільшення фізичних витрат через залишкового тиску .
Промислові виробництва широко застосовують з’єднання швидкороз’ємного типу, без яких не обійтися в різноманітних конструкціях пневматичних систем – Пневмообладнання або пристроях, що запускаються в дію за допомогою стиснутого повітря. Для безперебійного функціонування будь-якого пневматичного агрегату необхідно забезпечення міцності і безпеки підключення при стикуванні сторонніх деталей – саме БРС прекрасно вирішує це питання.
У чому перевага БРС
Цей варіант з’єднань дуже популярний в системах пневматики неспроста, оскільки наділений масою позитивних показників. Головним плюсом є висока надійність з’єднання. Також слід зазначити можливість швидкої і легкої заміни обладнання без зупинки роботи всього пневматичного пристрою. Завжди є варіант перемикання одного інструмента на інший – в цей момент не відбувається різкого перепаду тиску в загальній системі, а заміна обладнання виконується в невеликій часовий проміжок (кілька секунд) і не потребує докладання особливих зусиль.