Меню Закрыть

Витоки рідини під автомобіль

В автомобілі циркулюють різні рідини, кожна з яких має свої особливості і дуже специфічне завдання. Тільки деякі з них можуть витікати з своєї системи.

В цілому, рідини автомобіля наступні:

• Паливо: бензин або дизель,
• мастильні матеріали: моторне масло, трансмісійне масло, диференціальне масло,
• гальмівна рідина,
• холодоагент,
• конденсація в кондиціонері,
• охолоджуюча рідина для кондиціонування повітря,
• кислота з акумулятора

Діагностика витоків рідини під автомобілем

Перший крок у виявленні дефекту — зрозуміти, яка рідина витікає. Ця процедура проста, якщо відомі специфічні характеристики всіх рідин автомобіля:

Дизель і бензин підтікають під машину

Дизель, і бензин мають специфічний запах. Дизель — злегка масляниста речовина коричневого кольору. Бензин має сильний запах і викликає специфічне «райдужне» вплив на воду.

Мастило підтікає під машину

Мастила коричневого або чорного кольору і дуже маслянисті. Це дозволяє дуже легко виявити витоку масла. Спробуйте розтерти невелику кількість рідини двома пальцями, щоб зрозуміти його якість мастила, бажано за допомогою одноразових рукавичок з аптечки. Не забудьте, повернути їх назад, тому що їх відсутність може викликати проблеми під час технічного огляду. Крім того, одноразові рукавички для порятунку поранених в разі аварії, необхідні, щоб уникнути зараження.

Витік гальмівної рідини

Гальмівна рідина є масляниста речовина з проникаючим запахом. Вона має коричневий колір, який має тенденцію ставати зеленуватим, коли рідина стара. Його можна визначити по області, де під автомобілем присутні витоку рідини: пляма біля одного з коліс є чітким сигналом втрат від гальмівної системи.

Холодоагент підтікає під машину

Холодоагент, має солодкий запах, тому що антифриз містить гліколь. Це водне речовина має незначний змазує дію. Холодоагент часто має зелений, блакитний або червонуватий колір, в залежності від типу додається антифризу.

Конденсація з кондиціонера

Це просто вода, і більше нічого. Це єдина рідина, яка може витекти в результаті нормальної роботи кондиціонера, її злив технічно виправданий і не є проблемою.

Охолоджуюча рідина в кондиціонері підтікає під машину

Протікає кондиціонер випускає холодоагент в газоподібному формі, тому в ньому немає залишків рідини. Таким чином, несправний кондиціонер ніколи не може викликати появу калюжі або плям під автомобілем.

Акумуляторна кислота йде

Акумуляторна кислота рідко виходить назовні. Акумуляторні відсіки зазвичай служать довше, ніж сам акумулятор, а це означає, що цей компонент вийде з ладу і буде замінений до того, як в відсіках з’являться ознаки протікання рідини під автомобіль. Однак теоретично можливі втрати кислоти від батареї. Їх можна визначити по сильному і проникаючого запаху кислоти. Інші ознаки дуже очевидні: їдка кислота залишить сліди на батарейному відсіку. У більшості випадків це стає повним іржі.

Визначення того що за рідина знаходиться під автомобілем, є важливим дією. Після того як рідина ідентифікована, необхідно знайти місце витоку і якомога швидше зайнятися ремонтом.

Оценка post
Опубликовано в Новости

Связанные записи